אודות אוסט

ההקמה של חברת אוסט וקו הפיתוח של אוסט אופנועי שטח חשמליים היה בהשראת אוליבר סמית , בנו של מייסד אוסט איאן סמית . בגיל 6 חודשים אוליבר היה כבר אובססיבי לגבי אופנועים . דבר זה הושפע מהעובדה שלאביו היה עסק שייצר סרטי די וי די של אופנועי טריאל .ועסק נוסף שסיפק תמיכה ומאמרים בנושאי אופנועים . אוליבר צפה בסרטים כשגרה . ורכב על אופנוע צעצוע במשך כל היום . זה היה ברור כי אוליבר ירצה בעתיד אופנוע משלו בהזדמנות הראשונה שתזדמן לו. כשאוליבר התבגר האובססיה לא פסקה . אביו לא רצה לחכות שיהיה בן 5, 6 5 או 7 בכדי שיהיה לו אופנוע. וכשבחן את השוק לא מצא שום אופנוע מתאים לגילו . לתת לילדו הקטן עם אופנוע כבד למשקלו עם בולמים גרועים , ללא כח ואגזוז רותח , לא נראה כאופציה מפתה , אז הגלגלים החלו לעבוד במוחו של איאן … בשנת 2004 . איאן המציא את הקונספט של אופנוע טריאל חשמלי . והחל לחפש בסביבה סקוטר חשמלי וכדומה . הוא זיהה כי ניתן לקחת סקוטר חשמלי ולהפוך אותו לאופנוע טריאל מזערי . איאן התייעץ עם מייק בוכהולץ , חברו לרכיבת הטריאל ומהנדס בפנסיה. והם הסכימו כי זה יכול לעבוד . האב טיפוס היה מוכן כאשר אוליבר חגג את גיל 3 ו 3 חודשים . אוליבר רכב על האופנוע . עמד ברכיבה והיה בשליטה מסיבוב הגלגל הראשון . לאחר שבוע הוא רכב את בתחרות הטריאל הראשונה שלו ! שיפרנו ושידרגנו את האופנוע בתדירות scooterדבר אחד היה ברור . האופנוע הזה באמת עובד כמו שצריך . בנקודה זו , ידענו שעלינו על משהו טוב . מנקודה זו והלאה החלנו לעבוד בכיוון פס יצור לאופנועים . כמובן שהיה הרבה לעשות . הקמנו חברה . עוד אבי טיפוס לאופנועים נבנו . פטנטים נרשמו . עורכי דין הוכנסו לתמונה לשם סימן מסחרי וחוזים נכתבו .

נריץ מהר לדצמבר 2010 החברה עברה מאמריקה אל המרכז החדש בצפון אנגליה. אוסט היום מייצאת את אופנועיה ל 25 מדינות ברחבי העולם .

אוסט בריטניה מעסיקה כיום צוות נרחב של עובדים לשם מתן שירות הולם ומקצועי לסוכניה וכדי לוודא שאופנועי אוסט מיוצרים ומפותחים באופן אפקטיבי . באנגליה כרגע יש רשת יציבה של סוכנים . ויצוג נאה במדינות רבות . וזאת תודות לעבודתו של מי שפרש זה מכבר דייויד נייט , שהיה היבואן המקורי משנת 2006 עד 2009 . דייויד שם את התשתית לאוסט אנגליה בעמ. אשר במקביל לשירות לשלל היבואנים המייצגים בעולם . המרכז החדש הינו גם אחרי לחלק גדול של הפיתוח והניסויים באופנועי ובמוצרי אוסט .

אוסט ממשיכים לפתח אופנועים חדשים ומעורבים בכמה פרוייקטים מלהיבים . הכנסו לדף החדשות שלנו לעידכונים חמים . אוסט מחפשים באופן קבוע להרחיב ולבנות את תחום טכנולוגית הרכבים החשמליים . ומתאמצים באופן שוטף לספק מוצרים מפותחים כהלכה ותחרותיים לשוק הדו גלגלי החשמלי .

אוסט אנגליה משתפת פעולה עם מספר מועדונים ברכבי המדינה במטרה לארגן את התחרויות הטובות ביותר לטריאל . ולאפשר לרוכבים בגילאים 4 עד 6 להתחרות באופנועים חשמליים.

אוסט גם גאה לקבל את המקום הראשון לשנת 2010 בתחום אופנועי השטח במגזינים נחשבים . ״מוצר השנה״ שנת 2011 והלאה היו מרגשות עבור החברה בעוד נכנסנו לעשור חדש. אנו מסופקים כי ההשקעה שלנו הניבה פירות בשנה זו עם כמה השקות של דגמים חדשים . אז היכונו להם … הנה זה בא .

אוסט ישראל שייכת לחברת יבוא האופנועים חשמל אוטו לי . חברה המיבאת את הטופ של מותגי האופנועים החשמליים בעולם . זירו . אנרגטיקה . גובס . וכמובן אוסט . אנו יושבים בכוכב יאיר ומאמינים ויודעים כי עתיד עולם הדו גלגלי הוא חשמלי ואנו כאן כדי לספק לכם את הכלים שיתנו לכם ולילדכם סיפוק והנאה תוך כדי חיסכון ניכר בהוצאות ואפילו שמירה על הסביבה . הינכם מוזמנים להגיע אלינו לצפות בדגמים ולערוך נסיעות מבחן . חשמל אוטו לי . יבואני אוסט בישראל . .