הרכיבה שלך. הטווח שלך.

317 ק"מ

יותר ממה שנראה
Less פחות יקר משצפית

השאלה הראשונה ששואלים כולם על האופנועים החשמליים היא, לא מפתיע, "כמה רחוק?" אופנועי זירו מצעים קו שלם של דגמים, וכל דגם ווריאציה יש טווח אחר. בהווה, הטווח הרחוק ביותר במערך הולך לזירו S והזירו SR ZF13.0 + מיכל הכח עם 317 ק"מ בתוך העיר. אך, ישנם מספר אופציות עם טווחים נמוכים יותר שמציעים יתרונות שונים עבור אלו שרק רוצים אופנוע בשביל להגיע לעיר. אחרי הכל, בחירת אופנוע חשמלי מתבצעת בהתאם לסגנון החיים שלך. על מנת לבחור באופנוע שהכי תואם את צרכיך, אנו ממליצים לך לבדוק כמה ק"מ אתה נוסע בדרך כלל ביום שגרתי. תלוי כמה מדוייק אתה מודד את הק"מ, התשובה תפתיע אותך. ברגע שאתה על הזירו, 59 ק"מ יעלו לך כ-1.77 ש"ח ליום בלבד. האם הזכרנו שגם אין תחזוקה שוטפת במערכת העברת העברת הכח.

 

הפוך למודולארי

או..טען על הדרך.

טווח הנסיעה בסופו של דבר תלוי בכמות הקוט"ש במערכת הכח של האופנוע. כשאתה טוען את האופנוע, אתה מעלה את הקוט"ש ביח' הכח וברגע שהיא נטענת במלואה, אתה יכול להשיג טווח מקסימלי מהאופנוע שלך. כשאתה רוכב על אופנוע חשמלי, תמצא שבכל זמן נתון תוכל לטעון ולהרחיב את עוד קצת את הטווח. זירו מציע מספר מערכות המעלות בקלות את פוטנציאל הטווח בכל אופנוע.

הוסף יחידת כח נוספת

דגמי הזירו אף אקס וזירו אף אקס אס משתמשים ביחידות כח מודולריות המאפשרות לך להוסיף יחידת כח שניה למערכת האנרגיה של הזירו . אשר מכפילה את טווח הנסיעה שלך פר טעינה . אתה יכול גם להחליף יחידת כח מרוקנת עם מלאה בפחות מדקה אחת .

השתמש במטען מהיר

לזירו אפשרות להוספת מערכת טעינה מהירה אשר מצמצמת את זמן הטעינה ב 75 אחוז

הוסף מיכל כח לזירו שלך

מיכל הכח משלש בצורה יעילה את מהירות הטעינה עי טעינה במצב 2 בתחנות טעינה עתידיות בעזרת מחבר סטנדרטי . מיכל הכח מקטין את זמן הטעינה לכדי בין שעתיים לשלוש שעות בדגמים החל מ2015 והלאה בכל הדגמים מלבד זירו אף אקס ואף אקס אס.

ארבעת הגורמים

מקסם את הטווח שלך

הטווח באופנוע חשמלי משתנה באופן דומה למשתנים באופנוע על בנזין . אולם ההבדל הגדול בין חשמלי לבנזין הוא שצריכת האנרגיה בחשמלי באופן ממוצע ארוכה יותר פר טעינה אם משווים למילוי מיכל דלק באופנוע בנזין . אופנועים חשמליים מתוכננים לטעינה יומית נוחה לעומת הצורה הפחות נוחה והגיחות הרבות לתחנת הדלק באופנוע בנזין . כתוצאה . אותו אופנוע חשמלי בדרך כלל יספק טווח ארוך יותר לעומת הטווח שיספק מילוי מיכל דלק אחד באופנוע בנזין . כיצד נצפה את הטווח בכדי לצפות באופן כללי את טווח הנסיעה של האופנוע החשמלי . תוכל להשתמש בארבעה גורמים .

המסלול

הרוכב

מזג האויר

האופנוע

כאשר ניקח בחישוב כל אחד מארבעת גורמים אלו . תוכל לחשב טווח על פי נסיעה בעיר . כביש מהיר . או דרך משולבת כנקודת מוצא לחישוב טווח הנסיעה הבא שלך . בהתחשב בתנאי הנסיעה המשתנים .