Zero Motorcycles Dash
מתוחכם .
ועדיין פשוט.

בשילוב יחידת הכוח מסוג Z-Force, המנוע מוציא כוחות סוס מדהימים ותאוצה עוצרת נשימה. המנוע מעניק איכות נסיעה ייחודית, מייצר 100% מומנט מעמידה – ונותן תגובת מצערת מיידית וביצועים שאין כדוגמתם. למרות שהוא מתוחכם, מנוע Z-Force מיועד להפוך את חוויית הבעלות לפשוטה ומלהיבה. כל החלקים המיותרים, דאגות האחזקה המיותרות והמשקל העודף בוטלו כדי לסייע לרוכבים להתמקד בחלק הטוב ביותר של בעלות על אופנוע –הרכיבה.

Z-Force® מנוע

מומנט מיידי. עוצמה מרשימה. יעילות מדהימה.

בחברת אופנועי זירו תיכננו מהיסוד את המנוע החשמלי מסוג Z-Force להיות קופקטי, יעיל ורב עוצמה. עם כמעט אותו משקל ונפח כמו מנועים נטולי-מברשות (brushless) המשמשים ביישומים דומים, המנוע המהפכני Z-Force מייצר עד 130% יותר הספק וגם 150% יתר מומנט. מרשים עוד יותר, מנוע קומפקטי זה אינו דורש קירור בנוזל או בלחץ אוויר. על ידי הצבת האלמנטים מייצרי החום כלפי חוץ, שם החום מוקרן החוצה דרך צלעות קירור מאלומיניום, המנוע אטום לחלוטין ואינו דורש אחזקה שוטפת.

Zero Motorcycle Z-Force Motor

מיכל כוח – Power Tank

התקן בכל זמן. סע רחוק יותר.

"מיכל הכוח" (באנגלית Power Tank) מסוג Z-Force מוסיף 2.8 קוט"ש לקיבולת החשמלית של כל אופנוע זירו-S או זירו-DS. מיכל זה הוא אביזר שניתן להוסיף בזמן רכישת האופנוע או לאחר מכן. לדוגמה, אם אתה רוכש אופנוע זירו-S עם קיבולת 8.5 קוט"ש (תצורת ZF8.5), שנים לאחר רכישת האופנוע תוכל למעשה להגדיל את קיבולת המצברים ל-11.4 קוט"ש. לעומת זאת, אם אתה רוכש אופנוע זירו-S עם קיבולת 11.4 קוט"ש (תצורת ZF11.4), שנים לאחר רכישת האופנוע תוכל למעשה להגדיל את קיבולת המצברים הכללית ל-14.2 קוט"ש. עם כל כך הרבה אנרגיה אגורה תוכל לצפות לרכב עד כדי 275 ק"מ בעיר או 171 ק"מ בכביש המהיר. מיכל הכוח מגיע קומפלט עם מודול יחידת כוח מסוג Z-Force, וכן חלקי מסגרת נוספים. לשם התקנתו מומלץ שתביא את האופנוע שלך למתקין מורשה של זירו. לאחר ההתקנה, חלקי המסגרת החדשים בגוף האופנוע כוללים מיכל כוח חדש לחלוטין עם כיסוי פלסטיק מעוצב חדש. כיסוי הפלסטיק והמודול הנוסף יאכלסו את האזור שבו יושב בדרך כלל תיק המיכל.

Zero Motorcycle Power Tank
 

אפליקציית הסמרטפון של אופנועי זירו

חייג לאופנוע שלך.

התאמת ביצועים אישית מקבלת משמעות חדשה עם אפליקציית הסמרטפון של זירו. האפליקציה (יישומון בעברית צחה) לא רק מאפשרת לרוכבים לראות לוח מחווני זמן-אמת הניתן לעיצוב אישי, אלא גם מאפשרת לרוכבים לשנות מעשית את מאפייני האופנוע שלהם. באמצעות ממשק בלו-טות Bluetooth של ניידים מסוג אייפון ואנדרואיד, הרוכבים יכולים להגדיר במדויק את המהירות המירבית, המומנט המירבי ומגבלות הבלימה המתחדשת. האפליקציה מספקת שני ממשקים בסיסיים. את ממשק הרכיבה תוכל להתאים להצגת מידע זמן-אמת והוא פועל כלוח מחוונים משני ומפורט יותר של האופנוע. הממשק של זמן חניה, לעומת זאת, מספק לך סטטיסטיקות רכיבה, נתונים על האופנוע, עוזר באיבחון בעיות ומאפשר לך להתאים לדרישותיך את רמת ביצועי האופנוע ואת לוח המחוונים של ממשק הרכיבה. קישוריות בלו-טות Bluetooth עבור מכשירי אייפון ואנדרואיד התאמת ביצועי האופנוע לרכיבה ספורטיבית יותר או חסכונית יותר תצוגה בהתאמה אישית מדווחת במדוייק תוך כדי רכיבה על מצב טעינת המצברים וצריכת ההספק. למידע נוסף ראה מדריך למשתמש באפליקציה.

יחידת הכוח (מארז מצברים)

יותר אנרגיה. פחות נפח.

טכנולוגיית הכוח החשמלי Z-Force גרמה ועדיין גורמת למהפכה בעולם האופנועים מאז 2007 כאשר אופנועי זירו הראשונים יצאו מהמפעל בסנטה קרוז, קליפורניה. המטרה: לארוז יותר אנרגיה בנפח קטן יותר. באמצעות הכימיה המתקדמת ביותר של תאי ליתיום-יון ומערכות מתקדמות לניהול מצברים, כל אופנוע מסוגל לנסוע רחוק יותר, מהר יותר – עם אריכות ימים מוגדלת. אופנוע מסוג זירו-S או זירו-DS מסוגל לנסוע כחצי מיליון קילומטרים לפני שהקיבולת שלו תרד ל-80%. בנוסף לאריכות ימים, טכנולוגיית Z-Force אינה דורשת קירור אקטיבי או אחזקה שגרתית. התוצאה היא סדרת אופנועים חשמליים מלאה המציעה נסיעה מלהיבה תוך חסכון בדלק וביטול כמעט מוחלט של שגרת האחזקה למערכת ההינע.

Zero Motorcycle Z-Force Power Pack
Zero Motorcycles Modular Power Pack

100% מודולרי

שלוף החוצה. השחל פנימה. סיימת.

חברת זירו היא יצרנית האופנועים החשמליים הראשונה שהציגה מודולים הניתנים להחלפה מיידית. ניתן לרכב על זירו-FX באמצעות מודול Z-Force אחד או שני מודולים. ניתן להוסיף או להסיר מודול בפחות מדקה.

מתמחזר במלואו

בחברת זירו משתמשים בשיטות העבודה הטובות ביותר בתעשיית הרכב החשמלי כדי לוודא שכל מצברי הליתיום-יון שלנו ממוחזרים. כל יחידת כוח משתמשת בכימיה המאפשרת לנו לנצל תוכניות מיחזור מצברים המשתפרות כל הזמן. יחידות הכוח של זירו הן מקוררות-אוויר באופן מלא ונועדו להתמודד עם התנאים הקיצוניים ביותר. טכנולוגיית יחידת הכוח משתמשת בניטור תאים בשיטה חדשה ומדויקת על מנת להבטיח טווח גדול יותר, הספק מוגדל ויותר תאוצה מקו הפתיחה.