לגלות את הריגוש החשמלי

טען את חווית הרכיבה שלך בחשמל

אין כמו משב הרוח שאתה חווה תוך כדי פניות מדוייקות ומהודקות או לטוס בכבישים פתלתלים בטבע עם אויר טהור ונקי בפנייך ברכיבה מהירה וכשהתאוצה המדהימה מרטיטה כל תא בגופך . אולי זה השביל או השטח האהובים עליך אולי זה פשוט לחצות את העיר או אולי פשוט תרצה לשוט לך על הזירו ולבקר חברים הטכנולוגיה של הזירו מגדירה מחדש את חווית הרכיבה על אופנוע עי כך שמביאה לך ריגושים חדשים ותחושות נפלאות בכל רכיבה

לא רק מרענן. מלהיב ממש.

דמיין חווית רכיבה שבה אתה טס ללא מאמץ ממש מעל פני הקרקע. זה חרישי. ההאצה היא חזקה וחלקה. אין רטט, אין חום ואין אדי אגזוז. זה רק אתה וריגוש הנסיעה. ברוך הבא לזירו.

מערכת ההינע Z-Force מאפשרת לך להתמקד במה שהכי חשוב – בנסיעה עצמה. בלי רעש מנוע, אתה שומע יותר. ללא פליטות, אתה נושם אוויר צח. ללא חום, אתה לא צריך לדאוג לשום דבר בוער. כמו כן, ללא הצורך להעביר הילוכים, אתה רוכב טוב יותר. על ידי הסרת המרכיבים האלה אתה מחובר לגמרי לסביבה ויכול לאמץ את המהות של רכיבה על אופנוע. שלא לדבר על... דמיין את כל המקומות שאתה יכול פתאום לרכב בהם אם היית נפטר מהרעש ומעשן האגזוז.

מדהים לרכב עליו. שכח מדאגות האחזקה.

מורכבות מופחתת מבטלת למעשה את כל האחזקה השגרתית של מערכת ההינע, מגבירה את היעילות ומפחיתה במשקל. במילים פשוטות, כל זירו נועד לספק חווית אופנוע טובה יותר בין אם אתה רוכב על האופנוע שלך... או חולם על רכיבה על האופנוע שלך.

למערכת Z-Force המניעה כל אחד מאופנועי זירו יש הנעה ישירה שאינה דורשת החלפת הילוכים כלשהי – ומציעה מומנט מיידי מסל"ד אפס. כשאתה משוחרר מהצורך להתאים יחסי תמסורת לעקומות מומנט, אתה יכול פשוט להתמקד בהנאת הרכיבה. בנוסף לחוויית רכיבה טובה יותר, מערכת ההינע הישיר מסוג Z-Force מפחיתה את המורכבות המכנית.

Discover the Experience
Watch Customer Experience Videos