עוקף את הסטנדרט

לרשותך אביזרים במיכל הכח/ מיכל המצבר המאפשרים בחירה של הרחבת הטווח או ניצול טעינה המהירה פי שלוש. מונע ע"י הטכנולוגיה הכי חדשנית בתעשיה, הזירו DS הינו אופנוע חשמלי לגמרי אשר יכול להתמודד עם סוג שטח שנקרה בדרכו/כל משטח שתזרוק עליו. מתגבר בקלות על מכשולים וקל לשליטה תודות להעברה ישירה של הכח מהמנוע ומתלים מתכוננים לגמרי. תחת תנאי רכיבה טכניים, המנוע Z-FORCE המהפכני של הזירו מספק תגובה מדהימה ורגישות לתפנית כף ידך. בהתאמה לקו ייצור כל מודלי הזירו, הזירו DS מציע חוויה משחררת לבעליו עם העובדה שאנו מצריך תחזוקה, עלות "דלק" פר ק"מ והאצה עוצמתית.

הזירו DS משלב חידוש עם התשוקה לייצר את האופנוע החשמלי הכי חדשני ורב גוני בעולם. מעוצב להיות קליל בשטח ומהיר בכביש, הזירו DS מייצג סוג חדש של מפגיז בביצועים בדרך חצץ או או בדרך עפר. כשאתה מוכן, תעבור בזהירות מהפראי לציוויליזציה בדרך ליעד שלך. הזירו DS יכול להיות חזק וקשוח או ייחודי וחדשני לפי מדלג בשקט מהשטח חופש. לציוויליזציה דרישה.

אתה מגיע מכלום למומנט מלא במצמוץ העין. ההאצה היא מאוד מהירה."
– Cycle News
זירו קידם באופן דרמטי את האופנועים החשמליים." "
– Motorcyclist
"הוא מגיע לכל מקום, מנוע מושלם להרפתקנות...תחזוקה המורכבת רק בלדאוג שיהיה אויר בגלגלים"
– Wired
" אם האופנוע המושלם מעביר את כל חווית הרכיבה מבלי לכפות שום דבר בין הרוכב והכביש, כח הנעה חשמלי הינו התשובה הברורה".
– Motorcycle.com
2016 Zero DS Upper View

חדש ל 2016

יותר רחוק ויותר מהר

יח' כח ZF9.8 יכולות כעת להטען ב 95% בכשעתיים, בשעה שהZF 13.0החדש עם היכולת קיבול הגבוהה יותר זה לוקח כשלוש שעות. תרכובת כימית חדישה בתאים בתוך מארז יח' הכח Z-FORCE מאפשרת אגירת יותר אנרגיה ופועלת בצורה יותר יעילה, היוצר מערכת אשר מגבירה את דחיסות האנרגיה הגבוהה בתעשיית הרכבים החשמליים. יח' הכח לא מצריכה שום תחזוקה ומגובת באחריות ל5 שנים / 160934.7 ק"מ.

בשעה שזירו ממשיך להעלות את הרף בביצועים הגבוהים של האופנועים, הוא מוכיח שהטכנולוגיה הופכת את האופנועים החשמליים יותר קלים לבעלות. עם היחס כח -משקל המרשים, הזירו 2016 DS ZF9.8 מספק הריגוש והנוחות החשמלית במחיר נמוך חדש.

 

שנים של ליטוש ושיפור הפכו את אופנועי הזירו הספורטיבי הדו שימושיים לאפילו יותר דינאמיים. בעיצוב חלק ומודרני לעיר אך בעל יכולות וחוסן בשטח - להיות בעליו של זירו DS זה כמו להיות בעלים של 2 אופנועים באחד. ועם הפיתוחים הטכנולוגיים של 2016 תתגלגל מהר יותר ותרכב רחוק יותר. בשביל רוכב האופנוע ספורט הדו שימושי הדורש יותר, אנו ייצרנו את הזירו DSR. הספק 660 אמפר המוסיף 56% יותר במומנט ו25% יותר כח לזירו DS, האופנוע החשמלי הרב גוני בעולם. ההאצה כתוצאה מכך חלקה ומדהימה. בלב הזירו DS ZF 13.0 והזירו DSR מנוע Z-FORCE חדשני. עם המגנט (IPM) הקבוע פנימית הפורץ דרך בקירור המנוע מהר יותר ואף עמידה בטמפרטורות גבוהות/ יכולות טרמיות גבוהות יותר/עמידות טרמית גבוהה יותר.

כתוצאה מכך הביצועים משופרים גם בתנאים דורשניים. גם בכביש ומחוצה לו, יכולת הגעה למהירויות הגבוהות נשמרת. בכדי להרחיב הזדמנויות רכיבה ולספק גישה למבנה הקהל המטעין הגדל, זירו שילש בצורה אפקטיבית את מהירות הטעינה עם אביזר חדש למיכל ההטענה . ממנף את סטנדרט הJ1772- הפופולרי, מיכל ההטענה מעוצב לעבודה עם שני מצבי טעינה.

Test Ride the Zero DS
Watch the Customer Experience Videos